Par mums

Leģendārā kafejnīca “Trīs vīri laivā” savu peldējumu virs ūdens uzsākusi 1997 gadā.  Šobrīd kafejnīcā darbojas jauna komanda ar radošām ambīcijām, vēlmi lutināt savus klientus ar gardiem ēdieniem un dzērieniem un piedāvāt regulārus kultūras un socializēšanās pasākumus.

Kafejnīcas telpas raksturo stilīga sienu apdare un krāsojums, košas krāsas un speciāla dizaina mēbeļu formas, pat īpaši gleznieciskotas galdiņu virsmas vairs nav nekāds avangarda iekarojums, bet vienkārši atraktīva un cilvēka sirdi ielīksmojoša vide. Katram, kas kaut reizi pastaigājies pa Avotu ielu, noteikti būs radusies izjūta, ka viņš nokļuvis citā pilsētā, kam ar pierasto Rīgas publisko tēlu maz sakara. Vēl savdabīgāka un ieraujošāka sajūta radīsies verot “Trīs vīri laivā” durvis.

Pie mums notiek karaokes vakari,  fotogrāfu salidojumi, Dzejas dienu pasākumi, “Opijs tautai”. Sporta tiešraižu skatīšanās un aktīva līdzjušana. Katru pirmdienu notiek zolītes vai šautriņu turnīrs.  Katrā ziņā mūsu durvis ir atvērtas katram radoši izpausties vēlošam pilsonim. Ja esi tāds – piesakies uz uzstāšanos e-pastā trisvirilaiva@gmail.com vai zvanot uz tālruni 28348716.

Piedāvājam telpas banketiem, sadraudzības pasākumiem, ballītēm. Piedāvājam izmantot arī mūzikas atskaņošanas aparatūru. Visas iespējas vienoties par izdevīgāko risinājumu – 28348716.
13.06.2010

Atvērts 11-23. Ss. Sv. Svētkos 13-23. Tālrunis bārā: +371 29671741

 

One response to “Par mums

  1. Atrašanās vieta gan tāda viltīga. Mājās var netikt pēc krodziņa 😀

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s